19. VELETRH IWSP SLAVIL ÚSPĚCH

Podzimní, 19. edice B2B mezinárodního veletrhu vín pro profesionály International Wine Show Prague proběhl ve středu 11. října 2017 jako vždy v hotelu Hilton v Praze.

Zajímavá vína představilo celkem 74 vystavovatelů z 19 zemí světa, a to jak z klasických vinařských zemí jako například Německo, Rakousko, Francie, Španělsko, Portugalsko, Maďarsko a Itálie, tak například také Řecko, Rumunsko, Libanon, země vín Nového světa – Austrálie a Nový Zéland.

Velký zájem a pozornost odborné veřejnosti budily také masterclass doprovodné programy. V této edice jsme návštěvníkům nabídli tři tematické masterclass: Výběr vín sommeliera Luca Gardini, Wines of Hungary a Lebanon Selection – obě pod vedením Master of Wine a odborné předsedkyně 19. IWSP paní Romany Echensperger.

Vína z různých maďarských regionů osmi vinařství, která zvítězila v soutěži maďarské národní rady vín National Council of the Wine Communities, přišel podpořit také velvyslanec Maďarska v Praze pan Miklós Boros. Rozhovor s ním naleznete v aktuálním čísle enoMarketing magazínu v online verzi na našich stránkách.

Děkujeme vystavovatelům za pozitivní komentáře a zpětné vazby. Veletrh zaznamenal rekordní návštěvnost. Přízeň návštěvníků a úspěch našich vystavovatelů nás velmi těší.

Brzy uvedeme nový termín 20. veletrhu IWSP, jarní edice pro rok 2018.

Partneři 19. veletrhu IWSP 11. 10. 2017:

Vittel, Perrier, Illy Café, Vinařský fond ČR, Moravín, Finespa, Víno&Styl, Beverage&Gastronomy, Ideazione, Promosiena, Wine of Moldova, HNT a Velvyslanectví Maďarska v Praze.

  •