SPECIÁLNÍ HOSTÉ 20. EDICE IWSP A 1. EDICE SLOVIN

Rok 2018 je pro International Wine Show Prague rok narozeninovým. IWSP a jeho tým slaví 10 let působení na českém trhu.

Pro jednotlivé edice se vždy snažíme připravit unikátní program pro návštěvníky, představit zajímavé vystavovatele, nové trendy a pozvat zajímavé osobnosti z oblasti vinařského průmyslu.

Na 20. edici IWSP, která se uskuteční v Hilton hotel Prague 29. května 2018 přijal pozvání vítěz The Best Sommelier for Europe and Africa z roku 2017, pan Raimonds Tomsons z Lotyšska.

Raimonds začal sbírat ocenění v profesionálním světě someliérů již v roce 2007, v dosavadní kariéře se stal několikanásobným nejlepším someliérem Lotyšska a v roce 2016 dokončil své studium na rakouské Wine Academy s titulem WSET Diploma in Wine and Spirits. O své práci říká: „Sdílení zkušeností s nadšenci pro víno i profesionály mi přináší opravdovou radost a doufám, že pro každého mohu odhalit něco nového, něco, co ještě nezažil ani necítil. Víno ztělesňuje znalosti, vzájemné úctu, potěšení a živé emoce, s nimiž se chci podělit s ostatními.“

16. května uvedeme v Bratislavě 1. edici mezinárodního veletrhu SLOVIN, na nějž přijal pozvání sommelier světového formátu, pan Andreas Larsson ze Švédska, který v roce 2007 získal titul The Best Sommelier of the World. I přes svůj titul a vysokou vytíženost stále pracuje jako šéf-sommelier v renomované restauraci PM & Vänner ve švédském Växjö, kde řídí sklep s 27 tisící skvosty z celého světa. Jeho reference aktuálně dosahují neuvěřitelného čísla 3500 a my jsme velice potěšeni, že přijal naše pozvání na International Wine Show Bratislava, které se bude konat v hotelu Hilton DoubleTree v Bratislavě.

Oba tito významní sommeliéři povedou vybrané doprovodné programy masterclass na IWSP a SLOVIN.